Šiuolaikiška gamyba

Šiuolaikinė gamybos linija yra skirta aukščiausiai kokybei užtikrinti.

 • Dažymas

  info block 7
  Dažymas – tai dar viena BALTIK VAIRAS aistra ir unikalus sugebėjimas, kuriam taikomas elektrostatinis dažymo būdas. Naudojami DAŽAI VANDENS PAGRINDU yra skirti kokybiškam dažymui, o MILTELINIS LAKAVIMAS – atitinka aukščiausią gamybos standartą. Vienodos temperatūros ir drėgnumo palaikymas leidžia užtikrinti vandens išgaravimą džiovinant dažus.
 • Dekoravimas

  info block 8
  Dekoravimas ir dažymas yra vienas iš svarbiausių dalykų BALTIK VAIRAS darbe. Dažai tiekiami iš Šveicarijos, pradinė spalva nepasikeičia per visą dažymo ir dekoravimo procesą. Milteliniai dažai naudojami blizgiam ir matiniam efektui išgauti. Lipdukai kruopščiai pasirenkami iš pasaulinio masto tiekėjų ir klijuojami dviem būdais – po lako sluoksniu arba ant jo. 2011 metais papildomai investavome į vandens pagrindu gaminamų lipdukų naudojimo technologiją.
 • Ratų linija

  info block 9
  Ratų gamybos linija 2012 metais buvo dalinai automatizuota, siekiant užtikrinti aukštą kokybę ir gerą našumą. Penkios ratų montavimo linijos veikia kartu su stipinų vėrimo aparatais ir ratų suvedimo robotu, turinčiu keturis manipuliatorius.
 • Surinkimo linija

  info block 10
  Sezoninio bumo metu BALTIK VAIRAS veikia 6 surinkimo linijos. Priklausomai nuo dviračio sudėtingumo, viena linija gali pagaminti 250-350 dviračių per parą. Surinkimui naudojami elektriniai ir pneumatiniai įrankiai padeda užtikrinti labai aukštą dviračių kokybę. Surinkus, kiekvienas dviratis yra išbandomas. Už kokybę atsakingi darbuotojai dalyvauja nuolatinio mokymo programoje, kad neatsiliktume nuo pažangos.
For more information inquiry now